Uklízečka - vhodné pro OZP / zkr. úvazek (15.500 Kč) #2185 Šlapanice

Aktualizováno:

29. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Šlapanice

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, OZP

Nabízený plat:

15500 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Uklízečka Brno-venkov

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* min. ukončené základní vzdělání
* praxe s výdejem obědů výhodou
* spolehlivost, pracovitost, pečlivost a dochvilnost
* pozice je vhodná pro OZP s docházením do firmy
* nástup od 1.6.2024

Náplň práce

* běžné úklidové práce jako vynesení košů
* úklid toalet, kuchyňky, šatny
* setření prachu, mytí podlah apod., vysávání koberců atd.

Nabízíme

* stravenky nebo závodní stravování
* 25 dní dovolené
* zajímavou a samostatnou práci
* perspektivní a stabilní zaměstnání
* odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů
* letní a zimní akce
* lokalita: Brno Šlapanice

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je také vhodná pro: uklízečka, uklízeč, úklid Brno, úklidové práce, uklízečka Brno, uklízecí práce, úklidové práce Brno…

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová